O nas

Golden Monstera to połączenie wielkiej pasji dwojga ludzi do egzotycznych podróży oraz wspólnej fascynacji dziką przyrodą. To marka – wyjątkowej, ręcznie robionej biżuterii z najwyższej jakości mosiądzu, która powstaje na rajskiej wyspie Siargao.

Jenn i Daniel to para podróżników, których proste hobby przekształciło się w pasję. Po kursach biżuterii podczas jednej z wielu podróży, wymyślili swoją pierwszą kolekcję, inspirowaną roślinnością, kulturą oraz tradycją. Monstera, która przypomina im o ich pochodzeniu, stała się nazwą i twarzą ich marki.

Siargao to wyspa na Filipinach, na której Jenn i Daniel stworzyli swój dom. Żyjąc w harmonii z naturą, oceanem oraz lokalną społecznością znaleźli nieskończone źródło inspiracji w oparciu o które, tworzą swoje kolekcje.

Marka Golden Monstera działa w świadomy i zrównoważony sposób. Cała produkcja opiera się na zasadach fair trade, angażując lokalną społeczność przy minimalnym wpływie na środowisko. W ten sposób powstaje elegancka, unikatowa biżuteria wykonana ze wspólnej miłości do przyrody, podróży oraz siebie nawzajem.